Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Dla Auta

 

Pranie tapicerki


Pierzemy wszystkie elementy materiałowe wewnątrz auta. Czynności rozpoczynamy dokładnym odkurzeniem i usunięciem stałych zabrudzeń. Opryskujemy tapicerkę pre-sprayem w celu zmiękczenia brudu i wypłukujemy ją naszymi ekstraktorami. Usługę kończymy dokładnym myciem i konserwacją plastików oraz odtłuszczaniem szyb. Istnieje możliwość uprania tylko elementów materiałowych na życzenie klienta (cena uzgadniana indywidualnie). Usługę prania tapicerki samochodowej wykonujemy u klienta, która w zależności od zabrudzeń trwa od 1.5 do 4 godz.

 

 

Czyszczenie i impregnacja skór


Proces czyszczenia skór zaczynamy od bardzo dokładnego umycia powierzchni skórzanych specjalnym środkiem myjącym. Na umytą skórę nakładamy naturalny lub syntetyczny środek konserwujący. Proces ten zalecany jest nie rzadziej, jak co 3-4 miesiące, co znacznie wydłuża żywotność skóry i zapobiega pękaniu

 

  

Auto komplet


Usługa składa się z kompleksowego czyszczenie wnętrza pojazdu oraz mycia karoserii z woskowaniem. Do mycia karoserii używamy maszyny parowej renomowanej włoskiej firmy Menikini. Nie generujemy ścieków i jesteśmy ekologiczni. Przy myciu karoserii zużywamy od 2-4 litów wody! Używamy profesjonalnych kosmetyków.

 

Ozonowanie wnętrza


Dzięki technologii ozonowania usuwamy niepożądane zapachy, bakterie, pleśni, grzybów, czy alergenów z wnętrza pojazdu oraz klimatyzacji. Proces ten trwa od 30 do 60 minut po uprzednim wyczyszczeniu wnętrza auta. Ozonowanie zaleca się w szczególności osobom palącym oraz przewożącym w aucie zwierzęta. Usługa przeznaczona jest dla wszelkich typów pojazdów. W celu zwiększenia skuteczności ozonowanie zaleca się przy włączonym silniku, najniższej temperaturze klimatyzacji oraz włączonym obiegiem wewnętrznym. Usługa wykonywana jest u klienta przez naszą mobilną jednostkę myjni parowej.

 

 

Przygotowanie auta do sprzedaży


To kompleksowe czyszczenie wnętrza pojazdu oraz karoserii. W skład usługi wchodzi dokładne mycie karoserii, usuwanie owadów, smoły, odprysków z klocków hamulcowych, nałożenie specjalnej odżywki na lakier oraz twardy lub syntetyczny wosk, konserwację i naczernienie plastików zewnętrznych, opon oraz dokładne mycie szyb. Czyszczenie wewnątrz auta rozpoczynamy od dokładnego odkurzania, po czym przechodzimy do czyszczenia i konserwacji skór lub prania tapicerki materiałowej. Czyścimy oraz konserwujemy plastiki wewnętrzne, myjemy i odtłuszczamy szyby, usuwamy przykre zapachy poprzez ozonowanie. Dzięki naszej kosmetyce samochód odzyska świeżość i atrakcyjny wygląd. Cena ustalana jest indywidualnie po rozmowie z klientem i jego oczekiwaniach względem samochodu.

Renowacja skór


 

Jeśli skóra w Twoim samochodzie nie wygląda już jak nowa , posiada liczne rysy , przetarcia czy tez uciążliwe plamy skorzystaj z naszej usługi renowacji tapicerki skórzanej .Usługa polega na przywróceniu pierwotnego koloru skóry oraz na wypełnieniu powstałych ubytków . Zabieg wymaga dużej wiedzy i doświadczenia , które posiadają nasi specjaliści .Usługa wykonywana jest z największą precyzją , starannością oraz dbałością o nawet najmniejszy szczegół .Po renowacji znikają przetarcia ,odbarwienia i plamy . Skóra jest zabezpieczona przed nadmiernym ścieraniem farby oraz nabiera prawdziwego blasku .

 

 

KONTAKT:

e-mail:kontakt@appleclean.pl

511 736 640

502 343 282