Przejdź do treści stronyPrzejdź do menu strony

Dla Domu

Pranie dywanów, wykładzin


Usługę wykonujemy u klienta w domu lub mieszkaniu. Proces prania dywanu lub wykładziny zaczynamy od dokładnego odkurzenia powierzchni, po czym nanosimy pre-spray, który wcieramy szorowarką. Całość wypłukujemy naszymi ekstraktorami. Istnieje możliwość zabrania dywanu i odwiezienia go dokładnie wytrzepanego naszym automatem trzepiącym, umytego i wysuszonego za dodatkową opłatą.

 

 

 

Pranie mebli tapicerowanych


Usuwamy większość plam i zabrudzeń z wszelkiego rodzaju mebli tapicerowanych. Używamy metody prania ekstrakcyjnego, które wyciąga nawet najgłębszy brud z materiałów. Nasze środki są bezpieczne dla mebli i nie wywołują reakcji alergicznych. Pierzemy narożniki, kanapy, materace, sofy, krzesła, foteliki dziecięce.

 

 

 

 

Mycie okien parą


Do mycia okien wykorzystujemy urządzenie parowe o mocy 6.5 Bar. Gorąca para rozpuszcza brud, który zbierany jest specjalną ssawką do okien podłączoną do odkurzacza. Do czyszczenia ram okiennych znakomicie sprawdza się maszyna parowa docierając do najgłębszych zakamarków nie pozostawiając smug.

 

Sprzątanie jednorazowe lub abonamentowe


Dla osób, które cenią sobie swój wolny czas i profesjonalizm w wykonywaniu usług oferujemy sprzątania mieszkań, domów jednorazowe lub abonamentowe. Podczas sprzątania jednorazowego wykonywane się standardowe czynności jak: odkurzanie powierzchni oraz mebli tapicerowanych, mycie podłóg, glazury, terakoty, fug, mycie okien, ram okiennych, przecieranie kurzu oraz inne usługi związane z praniem dywanów, wykładzin oraz mebli tapicerowanych czy impregnacji skór - dodatkowo na życzenie klienta.
Sprzątanie abonamentowe może odbywać się: codziennie, 1 lub 2 razy w tygodniu czy 1 raz w miesiącu. Zakres prac, forma usługi oraz cena sprzątania ustalana jest indywidualnie z klientem.

 

 

 

 

Sprzątanie poremontowe


Do usunięcia zwałów pyłu, resztek farby i innych zabrudzeń w świeżo wyremontowanym domu przyda się nie tylko determinacja i sporo sił, ale też arsenał środków do czyszczenia oraz odpowiedni sprzęt, który posiadamy. W zakresie naszych prac można znaleźć:
Odkurzanie ścian i podłóg,
-Czyszczenie płytek ściennych i podłogowych
-Wycieranie blatów, szafek kuchennych, zlewu i armatury
-Oczyszczanie pozostałości po zaprawach, farbach i lakierach
-Mycie okien, luster i innych przeszkleń
-Przecieranie szaf, szafek, ram łóżek, gablot, regałów i innych mebli
-Wycieranie, lamp, żyrandoli i kontaktów
-Mycie parapetów, drzwi i innych powierzchni
-Czyszczenie silnych zaburzeń
Szczegóły związane ze sprzątaniem oraz cena uzgadniana jest z klientem na spotkaniu lub telefonicznie. Wycena usługi jest darmowa.

 

 

 

 

Czyszczenie glazury, terakoty, fug


Wykorzystujemy metodę czyszczenia parowego. Gorąca para rozpuszcza brud, który zbierany jest ścierką z mikrofibry. Gorąca para sprawdza się dobrze przede wszystkim w przypadku gresu i płytek ceramicznych. Potrafi usunąć nawet kilkuletni osad z fug, który ciężko jest wyczyścić inną metodą. Taki sposób czyszczenia docenią także rodzice małych dzieci, które dużo czasu spędzają, bawiąc się na podłodze, a także często wkładają do ust znalezione na ziemi przedmioty.

 

 

Ozonowanie pomieszczeń


Ozonowanie pomieszczeń sterylizuje i dezynfekuje atmosferę w nich panującą(przykre zapachy). Ozonowanie pozwala na usunięcie z powietrza i przedmiotów znajdujących się wewnątrz pomieszczenia, groźnych dla zdrowia bakterii, wirusów, zarodników grzybów, pleśni czy alergenów takich jak roztocza. 
Działanie bakteriobójcze ozonu jest około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru.

 

KONTAKT:

e-mail:kontakt@appleclean.pl

511 736 640

502 343 282